601 324 141, tel. 32 238 23 90 :: ul. Nowy Świat 7 lok. 1 :: Gliwice :: ikona facebook prodentin Gliwice

dr n. med. Karolina Walczyńska-Dragon

Specjalista Protetyki Stomatologicznej

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w 2008 roku. Już w trakcie studiów odbywała staże w różnych placówkach, by zdobyć jak najwięcej doświadczenia. Od 3 roku studiów współpracowała z Twoim Przeglądem Stomatologicznym pisząc artykuły i prowadząc wywiady ze znanymi postaciami światowej stomatologii. To nauczyło ją odpowiedniego podejścia do nowych metod leczenia oraz innowacyjnych technologii. W 2012 r rozpoczęła specjalizację z Protetyki Stomatologicznej, którą ukończyła zdanym Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym w 2017 roku.

W 2013 roku obroniła rozprawę doktorską, a wyniki swoich badań przedstawiła na konferencji w USA (Pittsburgh, 2012 rok) otrzymując wyróżnienie za swoją prezentację. Główne zainteresowania i pole działania to protetyka stomatologiczna i leczenie dysfunkcji narządu żucia, które z czasem stały się jej pasją. Interesuje ją interdyscyplinarne podejście do leczenia każdego Pacjenta. Prywatnie pasjonuje ją psychologia i sport. 

Od ukończenia studiów nieprzerwanie pracuje na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia, jako Adiunkt badawczo-dydaktyczny..

Wykaz publikacji dr. n. med. Karolina Walczyńska-DragonStomatolog Gliwice:

projektowanie stron www